درباره کیک کالا

امروزه هنر قنادی و شیرینی جایگاه ویژه ای در جامعه و خانواده های ایرانی پیدا نموده است. فروشگاه اینترنتی کیک کالا سعی بر آن دارد تا فاصله ها را از میان برده و خرید ملزومات برندهای امریکالر، رولکم، کریستال کالرز، شف مستر، لوران اویلز و ملزومات و تجهیزات ایربراش را برای مشتریان سهولت ببخشد. 

فکر اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی کیک کالا به سال 94 بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم تا سال 95 مسکوت ماند. از سال 95 مطالعات کارشناسی و تحلیل بازار فروش اینترنتی کشور انجام و نهایتا در سال 96 اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی کیک کالا برداشته شد. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و خبره در حوزه IT و تیمی برجسته در حوزه اقتصادی و مارکتینگ است. این تیم پس از راه اندازی شرکت و در یک بازه زمانی تقریبا دو ساله وب سایت فروشگاه اینترنتی کیک کالا را در خرداد سال 96 راه اندازی نمود.

استراتژی مدیران کیک کالا از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها است. کیک کالا وابسته به گروه امریکالر می باشد و صرفا سعی دارد محصولات مرتبط با دکور کیک را به نحو احسنت و بسیار راحت در اختیار هنرمندان عرصه دکوراتوری کیک، شیرینی و دسر قرار دهد. شعار ما و افتخار ما همراه بودن با مشتریان است.  عرضه محصولات با بهترین کیفیت با تخفیف های مناسبتی، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندهای معتبر و شناخته شده جهانی، ارسال سریع کالا و رایگان حتی در مورد کالاهای حجیم (نظیر دستگاههای حوزه قنادی)، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده ارزش و اعتبار بخشیدن به مشتریان عزیزمان میباشد.

در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، میتوانید با بخش مربوطه در ساعات اداری تماس بگیرید. تیم ما از اینکه بتواند کمکی در سهولت بخشیدن به خرید شما از فروشگاه کیک کالا نماید بسیار خرسند میشود. 

جهت خرید عمده و اخذ نمایندگی فروش با مدیر فروش تماس بگیرید: 09121532269


کلیه حقوق وب سایت متعلق به کیک کالا می باشد. CakeKala.ir