داست Cotton Candy کریستال کالرز

در انبار: 12
Array
قیمت فروش با تخفیف ویژه
65,000 تومان

اطلاعات محصول

نوع: رنگ خوراکی پودری (داست)
برند: کریستال کالرز - Crystalcolors
اندازه: 0.5 انس
رنگ: صورتی کاتن کندی - Cotton Candy


چاپایمیل

رنگهای پودری کریستال کالرز آمریکا بهترین رنگ پودری خوراکی شناخته شده جهان میباشد که علاوه بر مورد تایید بودن سازمان جهانی غذا و دارو، مورد تایید و استفاده اساتید بنام حرفه دکوراتوری کیک و شیرینی میباشد.


رنگهای پودری کریستال کالرز در حالت کلی به دو دسته کلی تقسیم می شوند:
1-رنگهای ساده و مات
2-رنگهای متالیک و اکلیل
از ویژگیهای بنام و شاخص رنگهای کریستال کالرز می توان به حلال بودن آنها در تمام محیطها (آبکی، الکلی و روغنی) نام برد که یکی از ویژگیهای منحصربفرد این رنگها میباشد. مصرف کننده براحتی می تواند از این رنگها علاوه بر استفاده خشک و در حالت داست بر روی کارهای هنری خود، از آنها در رنگ آمیزی فوندانت، گام پیست و انواع آیسینگ نیز بهره ببرد. شما براحتی و بدون هیچ گونه رقیق کننده ای می توانید رنگ پودری کریستال کالرز را به صورت پودری داخل خمیر و یا آیسینگ خود بریزید و آن را با ورز دادن و یا هم زدن رنگ آمیزی نمایید.
یکی از مهمترین و بیشترین موارد مصرف رنگهای پودری کریستال کالرز، در رنگ آمیزی انواع گلهای شکری و همین طور سایه زدن به آنهاست. در تصویر زیر گل رز شکری رنگ آمیزی شده توسط یکی از اساتید بنام کشور با استفاده از رنگهای پودری کریستال کالرز را مشاهده مینمایید:


طبق کالیته رنگی ارائه شده از سوی شرکت گلدن خلیفه امارات و وارد کننده رنگهای پودری کریستال کالرز در خاورمیانه، این رنگها طبق کاتالوگ زیر در ایران عرضه میگردد:

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
کلیه حقوق وب سایت متعلق به کیک کالا می باشد. CakeKala.ir