رنگ خوراکی ژله ای امریکالر

رنگ ژله ای DUSTY ROSE

در انبار: 48
Array
قیمت فروش با تخفیف ویژه
46,000 تومان

اطلاعات محصول

نوع: رنگ ژله ای - Gelpaste Color
برند: امریکالر -Americolor
اندازه: 21 گرمی در طرح قطره چکان
رنگ: داستی رز - DUSTY ROSE


چاپایمیل

وقتی حرف از حرفه ای بودن در هنر قنادی و دکوراتوری کیک پیش می آید، وقتی حرف از کیفیت و قدرت رنگ دهی رنگهای خوراکی در میان باشد، برند آمریکایی امریکالر Americolor حرف زیادی برای گفتن دارد. برندی که بیش از 38 سال در زمینه تولید رنگهای خوراکی فعالیت دارد و شاید به جرات بتوان گفت بهترین و باکیفیت ترین برند رنگ خوراکی حال حاظر جهان است.
امریکالر با بیش از 45 تنوع رنگی بیشترین تنوع رنگی را در اختیار مصرف کننده های خود قرار میدهد. این برند تراز اول جهانی با اخذ استنداردهای متنوع کشورهای مختلف، از جمله تاییدیه سازمان غذا و داروی جهانی FDA، توانسته است نظر بسیاری از کاربران حرفه ای را به خود جلب نماید. در کاتالوگ ارائه شده از شرکت گلدن خلیفه، کالیته رنگی رنگهای خوراکی امریکالر به شکل زیر آمده است:


محصولات امریکالر را می توان به 4 مجموعه کلی تقسیم نمود:
*رنگهای ژله ای – Gelpaste colors
*رنگهای مایع و ایربراش – Amerimist airbrush colors
*ماژیکهای خوراکی – Gourmet writers
*محصولات جانبی


با استفاده از رنگهای ژله ای امریکالر می توان انواع خمیر، خمیر فوندانت، آیسینگ، خامه، باترکریم و ... را رنگ آمیزی نمود. شما می توانید رنگهای ژله ای امریکالر را در دمای محیط و بدور از نور مستقیم نور خورشید نگهداری نمایید.
جهت آشنایی کامل با محصولات امریکالر و آشنایی با نحوه صحیح مصرف کردن آنها به ویدیو آموزشی شف الن از شوگر آرت آمریکا نظرتان را جلب میکنیم:


بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
کلیه حقوق وب سایت متعلق به کیک کالا می باشد. CakeKala.ir